Poczucie Własnej Wartości [warsztat]

Strategia Budowania Poczucia Własnej Wartości 2018 – Krok Po Kroku

program internetowy

 

Poczucie własnej wartości nie tylko jest złotym kluczem, który otwiera w nas nieuświadamiane możliwości i przekształca osoby w bardzo pewne siebie, ale także jest najważniejszą częścią naszego psychicznego ja, równie niezbędną do życia jak serce bijące w naszym ciele.” (Gael Lindenfield)

 

poczucie-wlasnej-wartosci-warsztat-internetowy

Program trwa 4 tygodnie i jest dostępny na platformie szkoleniowej

Co tydzień zamieszczamy kolejne materiały do samodzielnej pracy

Lekcje są na wideo – oglądasz i wykonujesz ćwiczenia wtedy, kiedy masz czas!

Raz w tygodniu prowadzimy audycję na żywo na której odpowiadamy na pytania Uczestników

Przez 6 miesięcy masz dostęp do
zawartości Programu!

 

Na tym Programie szkoleniowym dowiesz się:

  • jak można podnieść samoocenę,
  • od czego zacząć i co później robić aby kontynuować pracę ze sobą,
  • jak zastępować niezadowolenie siebie samoakceptacją,
  • jak oduczyć się osądzania siebie i innych,
  • jak odnaleźć swoje mocne strony i jak je rozwijać,
  • jak podchodzić do swoich słabych stron,
  • jak sobie radzić z porażkami,
  • jak uwolnić się od poczucia winy,
  • jak zwiększyć akceptację swojego ciała,
  • jak zmieniać negatywne myśli na swój temat

Uczymy metod i technik pracy nad samooceną, ale to Ty musisz zdyscyplinować się aby je wdrożyć i samodzielnie realizować po warsztacie.

Obecnie przygotowujemy nową edycję warsztatu: jesień 2018
Wypełnij formularz, na otrzymywanie newslettera
,
a powiadomimy Cię jak tylko ruszymy z promocją warsztatu.

Otrzymasz także informacje o nowych audycjach na temat samooceny.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Centrum Pomocy Psychologicznej „Integracja” s.c., ul. Elsnera 4/18, 58-506 Jelenia Góra. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

 

Autorzy Programu

Joanna Stelmach i Tomasz Kurzydłowski – małżeństwo psychologów, pomagające osobom indywidualnym i parom w gabinecie w Jeleniej Górze, poprzez Skype, podczas warsztatów rozwoju osobistego online i stacjonarnych. Prowadzą stronę o psychologii miłości i związków PieknaMilosc.pl, o samoocenie PoczucieWlasnejWartosci.pl, oraz stronę z ofertą PsychologJeleniaGora.pl.

Joanna – psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Jej pasją jest Miłość i Duchowość – ich obserwacja, kontemplacja i świadome przejawianie w codziennym życiu. Uwielbia przyrodę, jogę, śmiech 🙂

Tomasz – psycholog i coach. Od nastolatka interesuje się metodami doskonalenia umysłu, samorozwojem i duchowością. Żyje z pasją robiąc to, co lubi – prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, ćwiczy jogę i wędruje po górach.

 

Jak wygląda Program Strategia Budowania Poczucie Własnej Wartości?

Program Strategia Budowania Poczucia Własnej Wartości  organizujemy na platformie szkoleniowej, na której zamieszczamy lekcje w formie nagrań wideo. Podzieliliśmy materiał na 4 moduły i co tydzień udostępniamy jeden moduł. Po zamówieniu Strategii od razu otrzymasz dostęp do pierwszych lekcji. Wystarczy, że masz komputer i Internet 🙂

Taka forma jest dla Ciebie bardzo wygodna – korzystasz z lekcji o dowolnej porze, takiej, która Ci najlepiej odpowiada. Spokojnie przerabiasz materiał w zaciszu swojego domu, we własnym tempie i masz wystarczająco dużo czasu (cały tydzień) aby przejść dany moduł, zanim zabierzesz się za następny!
Możesz powtarzać sobie nasz Program ile razy zechcesz, ponieważ otrzymujesz dostęp na pół roku!

W poniedziałki, podczas audycji on-line (na żywo), prezentujemy dodatkowe materiały, podsumujemy dany tydzień pracy nad samooceną i odpowiemy na pytania Uczestników. Anonimowo oglądasz naszą prezentację i jeśli zechcesz, możesz komunikować się z nami za pomocą czatu lub mikrofonu. Po audycji otrzymasz dostęp do lekcji z kolejnego modułu.

Audycje na żywo w Internecie poniedziałek o godzinie 20:15:
marzec:

Jeśli nie będzie Cię na audycji na żywo, to w ogóle tym się nie przejmuj! Otrzymasz dostęp do każdej nagranej sesji, jak też materiałów wykorzystanych na niej. Dostaniesz wszystko – slajdy, nagranie spotkania w formacie audio (mp3), lub wideo (mp4), dodatkowe kartki do zeszytu ćwiczeń. Przerobisz je w najlepszym dla Ciebie czasie.

Wiemy, jak ciężko wziąć się do pracy nad sobą, kiedy tak życie pędzi. Jak trudno wygospodarować trochę dodatkowego czasu dla siebie. Dlatego proponujemy Ci Program internetowy.

Nie ponosisz dodatkowych kosztów, ponieważ Program internetowy jest tańszą formą pracy nad sobą, niż taki sam ale odbywający się w „realu” (musiałby trwać kilka dni i miałby zbyt dużo zadań na raz do wykonania)! Nie płacisz przecież za dojazd, posiłki, noclegi w hotelu. A przede wszystkim nie musisz zwalniać się na kilka dni z pracy, czy rezygnować z innych, codziennych obowiązków!!!
Wygodnie i oszczędnie!

Pracujesz w przygotowanym przez nas zeszycie ćwiczeń, który sobie wydrukujesz. Ćwiczeń nikt z nas nie sprawdza, nie są dostępne w żaden sposób dla innych. Siedzisz sobie wygodnie przed komputerem, oglądasz wideo i wykonujesz zadania we własnym tempie.
Przyjemnie, prawda?

Przerabiasz lekcje kiedy masz czas!

 Rewelacyjny warsztat internetowy

 

Opinie Uczestników warsztatu o budowaniu pozytywnej samooceny

Kochani Joasiu i Tomaszu,
Dziękuję bardzo za warsztat! Był po prostu świetnie zrobiony, mądry,pełen wspaniałych, wartościowych treści. Dla mnie najważniejszy był przekaz o wartości człowieka i miłości. Dzięki temu odnalazłam swoje własne źródło miłości wewnątrz siebie. Znajduję tam zawsze wszystko czego potrzebuję i wiem, że się nigdy nie wyczerpie. Dziękuję Wam, że mówicie otwarcie o prawdziwej miłości i głosicie Swoją własną prawdę. Jest to dla mnie niezwykle cenne. Dodaje mi nadziei i odwagi. Poza głębokimi wartościami duchowymi, które odnalazłam w treści warsztatu, była również solidna wiedza o poczuciu własnej wartości i mnóstwo praktycznych i bardzo pożytecznych ćwiczeń. Dzięki nim poznałam siebie lepiej i zobaczyłam w sobie bardzo dużo pozytywów, na które kładliście największy nacisk. Okazało się, że jak siebie pozna, to nie można siebie nie kochać! Teraz ćwiczę się w odnajdywaniu dobra w swoim życiu i z dnia na dzień przychodzi mi to coraz naturalniej.

Z ręką na sercu mogę każdemu polecić warsztat, przede wszystkim dlatego, że widzę realną zmianę, która zachodzi w moim życiu. Jestem szczęśliwsza. Osobiście jedyne ulepszenie jakie mogłabym zaproponować to zdecydowane wydłużenie warsztatu, bo przecież dobrych, pozytywnych treści nigdy nie może być za dużo 🙂 Chociaż z drugiej strony teraz wiem, że moje życie i odnajdywanie w nim miłości, jest dla mnie najlepszym warsztatem.
Pozdrawiam, Ania K.

 * * *

Po pierwsze jego zaletą jest ogromne bogactwo materiałów zarówno teoretycznych jak i praktycznych oraz ustrukturalizowany układ treści. Za bardzo ciekawe uważam ćwiczenia z zeszytów ćwiczeń. Pomogły mi one uświadomić sobie posiadanie wielu zalet, cnót i talentów. Wcześniej nigdy się nad tym nie zastanawiałam i nie zdawałam sobie sprawy z ich „obecności”… Myślę, że niektóre ćwiczenia (np. szczegółowy plan rozwoju mocnych stron) będę realizowała długofalowo. Wprowadzanie w życie wiedzy zdobytej na warsztacie również będzie wymagało czasu. Dlatego bardzo się cieszę, że będzie on jeszcze dostępny przez jakiś czas, bo będzie możliwość powrotu do wybranych kwestii:)

Po drugie sposób przekazywania wiadomości i wszelkich wskazówek odbierałam jako pełen zaangażowania ze strony Prowadzących i szacunku do uczestników kursu. Podobała mi się również strona graficzna – miła dla oka, często dowcipna, odnosząca się do poruszanych treści.

Cenne dla mnie okazały się także podsumowania tygodniowe: zawierają wiele praktycznych i ważnych wskazówek!
Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Elżbieta G.

 * * *

Warsztat mi się bardzo podobał – doskonale przygotowany, przemyślany. Człowiek, który przygląda się sobie, swoim uczuciom, emocjom, swoim zachowaniom, po latach wie z czym ma problem i co mu dolega. Jednak nie wie, jak z tym zrobić porządek , od czego zacząć a jeśli coś postanowi zmienić w swoim zachowaniu, to i tak nie wie czy idzie w dobrym kierunku. Właśnie tego wszystkiego może dowiedzieć się z warsztatów. Praca z tabelami pozwala lepiej poznać siebie, swoje mocne i słabe strony, zalety i wady. Uczy szacunku do siebie, bo pozwala zrozumieć, że ja też mam w sobie wiele cennych cech. Bardzo dobry warsztat, polecam wszystkim. Jeszcze chciałabym powiedzieć, że jesteście niezwykle sympatycznymi osobami, które wzbudzają ciepłe uczucia i zaufanie.
Iwona

 * * *

Jestem pod wrażeniem tego spotkania, nie do końca wiedziałam, jak będzie ono przebiegać, myślałam, że będę musiała głośno mówić, czy pisać o swoich wadach, a tu miła niespodzianka, pozostały moje do końca i mogłam nad nimi pracować w chwilach przeznaczonych przez Was na ćwiczenia i potem z tabelami na spokojnie w domu. Chociaż teraz jestem już na tyle oswojona, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, to będę MÓWIĆ WSZYSTKO GŁOŚNO!!!
Już się nie boję, to duuuuży krok naprzód 🙂
Kasia

 * * *

Świetna robota!!! Wyjątkowa, budująca i bardzo wartościowa.
Pięknie dziękuję!!!
Marta

 * * *

1. Wartość merytoryczna – tutaj muszę przyznać najwyższa notę. Widać, że warsztat został przygotowany profesjonalnie, że włożono w to dużo pracy i zaangażowania. Dało się odczuć, że wszystko dokładnie przemyśleliście.
Mnie na tym warsztacie niczego nie brakowało – jest kompletny, każdy znajdzie w nim coś co go szczególnie poruszy, ale też praca nad innymi zagadnieniami może przynieść wiele korzyści. Brawo!
Obiektywna wartość warsztatu jest dla mnie oczywista. Czy ta wartość przełoży się na moje życia to już inna kwestia. W każdym razie napełnia mnie spokojem świadomość, że zdobyłam narzędzia do pracy nad sobą i zamierzam z tych narzędzi korzystać.

2. Forma warsztatu – również bardzo wysoka ocena. Najbardziej zachwyciło mnie to, że można taki warsztat odbyć w domowym zaciszu.
Bardzo podoba mi się to że mogłam ściągnąć pliki mp3 na swój komputer i odsłuchiwać je kiedy chcę – za miesiąc, pół roku, rok… Albo np. wsłuchiwać się w wypowiedź Joasi o akceptacji swojego ciała co miesiąc 🙂
Edyta

 * * *

Bardzo wygodna forma… jestem skupiona… w domu, sama ze sobą.
Warsztat jest dla mnie świetny. Robię po kolei ćwiczenia, kreślę w tabelkach, zastanawiam się, piszę wszystko od nowa – a wyniki są nieraz bardzo zaskakujące :). Po prostu SUPER!
Katarzyna

 * * *

Dzięki temu warsztatowi, zmieniłam patrzenie na wiele nieakceptowanych przeze mnie części siebie. O wiele bardziej polubiłam swoje ciało, przestałam z nim walczyć a zaczęłam się o nie troszczyć. Po za tym ćwiczenia które zaproponowaliście poszerzyły moją świadomość siebie mimo, że pracuję już nad tym zagadnieniem ponad sześć lat. Jeśli chodzi o techniczną stronę warsztatu (internetową) to również jestem zadowolona. Polecam Wasze warsztaty każdemu, kto pragnie lepiej poznać siebie.
Sylwia L.

 * * *

Zajęcia prowadzone były według ciekawie opracowanego planu, do tego zeszyt ćwiczeń, który często przeglądam, żeby uświadomić sobie w jakim punkcie rozwoju jestem, nad czym pracować i jak się mobilizować do działania.
Ula

 * * *

Pierwszy raz wzięłam udział w takim szkoleniu on-line. Dla mnie było super – konkretne szkolenie na którym dzięki kilku ćwiczeniom określiłam swój poziom poczucia wartości TERAZ. A jest dobrze – coraz lepiej – cieszę się, że moja ponad roczna praca nad sobą przynosi efekty.
Zdałam sobie sprawę co w sobie lubię, czego nie lubię oraz poznałam bardzo fajną technikę akceptacji swoich wad. A co ważniejsze sposobu jak w prosty sposób zrobić z nich swoje zalety. Już teraz wiem, że należy skupiać się BARDZIEJ na swoich mocnych stronach i rozwijać je – niż wciąż krytykować siebie.
Joasiu i Tomku bardzo WAM dziękuję za dużo pozytywnej energii. Energii – chęci do pracy nad sobą i do zmiany swojego postrzegania siebie.
Monika

* * *

Ja również pierwszy raz brałam udział w takim szkoleniu. Pierwszy raz online i pierwszy raz o takim temacie. Jestem bardzo zaskoczona jego rezultatem. Chyba po raz pierwszy mogłam spojrzeć na siebie z lekkim dystansem i dostrzec parę, zupełnie mi nie znanych zalet. Teraz czuję jak nadciąga nowa fala pozytywnych zmian w moim postrzeganiu siebie, innych ludzi i co za tym idzie, także życia. Uwielbiam cieszyć się życiem 🙂

Bardzo Wam dziękuję Asiu i Tomku za poświęcony czas i energię.
Pozdrawiam i czekam na więcej ;P
reANIMAcja

 * * *

Działałam wg zasady „szukajcie a znajdziecie”, w ten sposób natknęłam się na informacje dot. warsztatów. A szukałam pomocy…
Moje poczucie własnej wartości legło w gruzach. Mężczyzna, z którym miałam się zestarzeć zniknął z mojego życia bez słowa…
Pokochałam „za bardzo” i z wszelka cenę staram się „zasłużyć” na miłość. A teraz staram się mój dramat, moją rozpacz, zamienić w wartość – DLA SIEBIE!

Warsztaty online są dla mnie czymś nowym. Ten Warsztat – Poczucie Własnej Wartości to strzał w dziesiątkę!
Tego właśnie szukałam! 🙂
W intymności własnego mieszkania, łatwiej jest być szczerym ze sobą…

Z całego serca pragnę podziękować Asi i Tomkowi, bardzo mi pomogliście! To był punkt zwrotny, teraz ćwiczę codziennie, coraz bardziej zaglądam w głąb siebie i z każdą chwilą staję się silniejsza.
Bardzo profesjonalne, ale też bardzo ludzkie podejście do takiego zagubionego człowieka jak ja…
I za to, moje bardzo wielkie DZIĘKUJĘ 🙂
Dorota