Jak wygląda Program Strategia Budowania Poczucie Własnej Wartości?

Program Strategia Budowania Poczucia Własnej Wartości  organizujemy na platformie szkoleniowej, na której zamieszczamy lekcje w formie nagrań wideo. Podzieliliśmy materiał na 4 moduły i co tydzień udostępniamy jeden moduł. Po zamówieniu Strategii od razu otrzymasz dostęp do pierwszych lekcji. Wystarczy, że masz komputer i Internet 🙂

Taka forma jest dla Ciebie bardzo wygodna – korzystasz z lekcji o dowolnej porze, takiej, która Ci najlepiej odpowiada. Spokojnie przerabiasz materiał w zaciszu swojego domu, we własnym tempie i masz wystarczająco dużo czasu (cały tydzień) aby przejść dany moduł, zanim zabierzesz się za następny!
Możesz powtarzać sobie nasz Program ile razy zechcesz, ponieważ otrzymujesz dostęp na pół roku!

W poniedziałki, podczas audycji on-line (na żywo), prezentujemy dodatkowe materiały, podsumujemy dany tydzień pracy nad samooceną i odpowiemy na pytania Uczestników. Anonimowo oglądasz naszą prezentację i jeśli zechcesz, możesz komunikować się z nami za pomocą czatu lub mikrofonu. Po audycji otrzymasz dostęp do lekcji z kolejnego modułu.

Audycje na żywo w Internecie poniedziałek o godzinie 20:30 (przykład):
luty: 15, 22, 29
marzec: 7

Jeśli nie będzie Cię na audycji na żywo, to w ogóle tym się nie przejmuj! Otrzymasz dostęp do każdej nagranej sesji, jak też materiałów wykorzystanych na niej. Dostaniesz wszystko – slajdy, nagranie spotkania w formacie audio (mp3), lub wideo (mp4), dodatkowe kartki do zeszytu ćwiczeń. Przerobisz je w najlepszym dla Ciebie czasie.

Wiemy, jak ciężko wziąć się do pracy nad sobą, kiedy tak życie pędzi. Jak trudno wygospodarować trochę dodatkowego czasu dla siebie. Dlatego proponujemy Ci Program internetowy.

Nie ponosisz dodatkowych kosztów, ponieważ Program internetowy jest tańszą formą pracy nad sobą, niż taki sam ale odbywający się w „realu” (musiałby trwać kilka dni)! Nie płacisz przecież za dojazd, posiłki, noclegi w hotelu. A przede wszystkim nie musisz zwalniać się na kilka dni z pracy, czy rezygnować z innych, codziennych obowiązków!!!
Wygodnie i oszczędnie!

Pracujesz w przygotowanym przez nas zeszycie ćwiczeń, który sobie wydrukujesz. Ćwiczeń nikt z nas nie sprawdza, nie są dostępne w żaden sposób dla innych. Siedzisz sobie wygodnie przed komputerem, oglądasz wideo i wykonujesz zadania we własnym tempie.
Przyjemnie, prawda?

Przerabiasz lekcje kiedy masz czas!

 Rewelacyjny warsztat internetowy