Pokonaj Kompleksy [warsztat]

POKONAJ KOMPLEKSY
i Poczuj się Dobrze
w Swoim Ciele!

warsztat internetowy

Warsztat poświęcony jest akceptacji swojego ciała. Znajduje się w nim mnóstwo wiedzy i praktycznych ćwiczeń, umożliwiających uwolnienie się od kompleksów, nawiązanie głębszej relacji z własnym ciałem, zaakceptowanie swojego wyglądu.
Dzięki niemu pokochasz swoje ciało i poczujesz się atrakcyjną osobą!

 

Warsztat jest dostępny na platformie szkoleniowej, trwa 4 tygodnie

Od razu masz dostęp do wszystkich materiałów do samodzielnej pracy

Lekcje są na wideo – oglądasz je i wykonujesz wtedy, kiedy masz czas!

43 wyjątkowe ćwiczenia!

Odpowiadamy na pytania Uczestników!

Przez 6 miesięcy masz dostęp do treści warsztatu

 

Wypełnij formularz odbierz dostęp do wstępnych nagrań o akceptacji ciała
a potem powiadomimy Cię  w jaki sposób możesz wziąć udział w warsztacie.

Otrzymasz także informacje o nowych artykułach na temat ciała i atrakcyjności.

 

Naucz się czuć dobrze w swoim ciele!

Oto nasza propozycja, jak warto podchodzić do własnej cielesności. Jeśli stwierdzasz u siebie kompleksy, niedostatki w akceptacji swojego ciała, to otrzymasz od nas wytyczne na specjalnym warsztacie online:

Pokonaj Kompleksy i poczuj się dobrze w swoim ciele!

Będzie tutaj dużo przydatnej wiedzy i mnóstwo praktycznych ćwiczeń!

Warsztat jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Oto zawartość warsztatu:

Po wstępie teoretycznym na temat źródeł kompleksów i ich wpływie na życie, przejdziesz do wykonania szeregu ćwiczeń umożliwiających szczegółowe określenie Twojego aktualnego stosunku do ciała, sposobu w jaki je traktujesz i poziomu akceptacji dla różnych jego części. Przyjrzysz się temu, jak kształtowały się Twoje kompleksy w ciągu życia i zastanowisz się, co było ich przyczyną. Dokonasz oceny zmian, jakie zaszły w Twoim wyglądzie na przestrzeni lat. Określisz, co chcesz zmienić w swoim podejściu do ciała. Dowiesz się, jak zmieniać szkodliwe przekonania i wykonasz ćwiczenie pomagające Ci w myśleniu o swoim ciele w sposób pozytywny i w pełni akceptujący.

W części drugiej poznasz konsekwencje opętania pięknem, jakie można zaobserwować w dzisiejszych czasach Zastanowisz się, jak do tej pory Twoje ciało było przez Ciebie zaniedbywane lub krzywdzone i co możesz zmienić, aby przestać mu szkodzić. Nauczysz się wielu przydatnych umiejętności: doceniania, akceptowania i dbania o swoje ciało z miłością, dzięki czemu będziesz w stanie nawiązać z nim naprawdę bliską, serdeczną i wzmacniającą więź. Dowiesz się, jak nauczyć się koncentrować na swoim pięknie, jak mówić i przyjmować komplementy – a wszystko to przetrenujesz wykonując wiele fantastycznych ćwiczeń!

W trzecim module podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz eksponować mocne strony swojego wyglądu. Zachęcimy Cię do doceniania tego, co w Tobie wyjątkowe i znalezienia własnego, niepowtarzalnego stylu, z którym będziesz czuć się wygodnie i atrakcyjnie. Przedstawimy Ci też wiele różnych propozycji zdrowego, pozytywnego nastawiania się do swoich niedoskonałości i pracy z nimi. Wykonasz szereg ćwiczeń, które pomogą Ci nabrać do nich dystansu, zaakceptować je a nawet pokochać i uczynić, z niektórych z nich, swoje atuty.

W części czwartej dowiesz się, od czego zależy atrakcyjność, co jest istotą seksapilu, co czyni nas pięknymi. Zastanowisz się, co jest naprawdę ważne w życiu człowieka, w Twoim własnym życiu i podpowiemy Ci, jaką wartość nadać wyglądowi. Pomożemy Ci zobaczyć swoje kompleksy w innej perspektywie. Dowiesz się także o jeszcze jednej ważnej metodzie, niezwykle pomagającej w uwalnianiu się od kompleksów.

Na koniec sprawdzisz, jakie dokonały się postępy w Twoim podejściu do swojego ciała, dzięki przyswojonej przez Ciebie wiedzy i wykonanym ćwiczeniom. Powiemy Ci też, jak samodzielnie kontynuować pracę nad sobą po zakończeniu warsztatu, jak wzmacniać i utrwalać pozytywne zmiany, jakie w Tobie zaszły.

Jak wygląda warsztat online /  w Internecie?

Warsztat organizujemy na platformie szkoleniowej, na której znajdują się materiały wideo do samodzielnej pracy. Przerobienie wszystkich lekcji powinno Ci zająć 4 tygodnie.
Po zamówieniu warsztatu od razu otrzymasz dostęp do WSZYSTKICH lekcji.

Odpowiemy także na pytania Uczestników. Wystarczy, że wcześniej napiszesz a my nagramy odpowiedź i zamieścimy na kursie. Oczywiście, odpowiadając zachowujemy Twoją pełną anonimowość.

Taka forma jest dla Ciebie bardzo wygodna – korzystasz z warsztatu o dowolnej porze,
po prostu takiej, która Ci najlepiej odpowiada. Spokojnie przerabiasz materiał w zaciszu swojego domu, we własnym tempie i masz wystarczająco dużo czasu (cały tydzień) aby przejść dany etap, zanim zabierzesz się za następny!
Możesz nawet powtarzać sobie warsztat ile razy zechcesz, ponieważ otrzymujesz dostęp do warsztatu na pół roku!

Pracujesz w przygotowanym przez nas zeszycie ćwiczeń, który sobie wydrukujesz.
Ćwiczeń nikt z nas nie sprawdza, nie są dostępne w żaden sposób dla innych.
Nie dzielisz się swoimi intymnymi sprawami z innymi!
Siedzisz sobie wygodnie przed komputerem, oglądasz wideo i wykonujesz zadania we własnym zeszycie ćwiczeń.
Przyjemnie i wygodnie, prawda?

Wystarczy, że masz komputer, Internet . Nic więcej!
Zeszyt ćwiczeń i slajdy ściągniesz sobie ze strony warsztatu. Wideo z lekcjami odtwarzasz na stronie, nie potrzebujesz do tego żadnego oprogramowania. Nie są Ci potrzebne ani mikrofon ani kamerka.
Przerabiasz lekcje kiedy masz czas!

pokonać kompleksy

Tworzyliśmy ten warsztat przez kilka miesięcy. Chcieliśmy, by zawierał wiele praktycznych ćwiczeń i omawiał wszystkie ważne kwestie umożliwiające nawiązanie z ciałem zdrowej i pełnej miłości więzi.

To warsztat dla tych wszystkich osób, które nie lubią a nawet nienawidzą swojego ciała – w całości, lub jakichś jego części. Które przez to cierpią, wstydzą się i unikają wielu społecznych sytuacji.

Jeśli należysz do osób, którym kompleksy obniżają jakość życia, chcemy pomóc Ci się ich pozbyć. W tym warsztacie uczymy Cię, krok po kroku, jak docenić, zaakceptować i pokochać swoje ciało. Pokazujemy, jak traktować je we właściwy sposób – by przez wiele lat było w dobrym stanie i zachwycało szczególnym, wyjątkowym dla Ciebie pięknem.

Naucz się czuć dobrze w swoim ciele – to jest możliwe!

Gorąco zapraszamy!

Joanna Stelmach & Tomasz Kurzydłowski